Příslušenství

Somavedic Button

Button slouží jako mobilní ochrana do kapsy. Přes noc Button položte vedle Somavedicu nebo na něj a nabijte. Noste přes den v kapse a večer opět dejte nabít. Dle našich zkušeností Vás Button během dne podrží i v přelidněném prostoru nebo v centru města.

Materiál: ručně lisované, broušené a pískované křišťálové uranové sklo + saténový obal

Velikost: 34 x 18 mm

1210 Kč

Stačí připsat k objednávce

Test volných radikálů

Přebytek volných radikálů (oxidační stres) je spojován s mnohými civilizačními chorobami včetně těch nejzávažnějších. Somavedic dokáže volné radikály eliminovat.

Testem volných radikálů (z moči) si můžete osobně ověřit funkčnost Somavedicu. Osvědčil se nám jednoduchý postup. V den zakoupení Somavedicu a testovacích proužků udělejte první test ještě před zapnutím Somavedicu. Následující den ráno udělejte další test hned jak vstanete. Během spánku je potřeba být v blízkosti rozsvíceného Somavedicu (do 30m).

Balení obsahuje 3 testovací proužky

500 Kč

Stačí připsat k objednávce

Somavedic Portable

Portable slouží jako mobilní ochrana. Portable položte přes noc k Somavedicu a nabijte. Noste přes den při sobě a večer opět dejte nabít. Vydrž je velmi individuální podle zátěže okolí (Ve městě velikosti Prahy cca 1 den).

Materiál: křišťálové sklo a kov

484 Kč

Stačí  připsat k objednávce

Somavedic přívěšek

Přívěšek slouží jako mobilní ochrana. Přívěšek položte přes noc na Somavedic a nabijte. Noste přes den na krku a večer opět dejte nabít. Vydrž je velmi individuální podle zátěže okolí (Ve městě velikosti Prahy cca 1 den). Dodáváme bez šňůrky.

Materiál: křišťálové sklo a kovové očko

484 Kč

Stačí připsat k objednávce