Mirka a Marek Vančurovi

   Jen Houšť!

Před pěti lety jsme rozbalili první Somavedic (Medic). Hned při zapnutí jsme cítili chvění a úlevu.

Pod domem ve kterém jsme bydleli byla vodní žíla (geopatogenní zóna). Po pár týdnech se zapnutým Somavedicem jsme byli úplně jinde. Za několik měsíců jsme změnili návyky, práci, měli více energie a celkově jsme se cítili mnohem lépe. Nejviditelnější změnou pro nás byla kvalita našeho spánku. Přes noc jsme načerpali energie mnohem více a začalo se nám ve všem lépe dařit. Nutno dodat, že změnu jak se říká "ve vzduchu" jsem cítili hned při zapnutí, což nebývá zvykem.

Asi po 5 měsícich od zakoupení našeho prvního Somavedicu - Medic jsme se rozhodli pro pořízení dalšího Somavedicu do rodiny a tím byl Atlantik, který umí harmonizovat vodu. Voda po úpravě Atlantikem chutná jako z bystřinky, jemná, lehká a hladká.

Nic užitečnějšího a zároveň elegantnějšího jsme od zakoupení Somavedicu nenašli.

Marek: "přišlo mi logické Somavedicu pomoci tím co aspoň trochu umím už nyní a tím je grafický design. Nabídl jsem spolupráci majiteli a vynálezci Somavedicu Ivanovi Rybjanskému a ten ji přijal. Tím se nastartovala pozitivní řetězová reakce -- pomůžete něčemu, co pomáhá ostatním. A to je pocit k nezaplacení! Jednoznačně nejzajímavější spolupráce probíhá doteď"

Somavedic jde nahoru a my s ním...


Jsme součástí týmu Somavedic Technologies

...a který model se líbí vám?